30 Lat Doświadczenia w branży IT

Profesjonalne usługi IT dostosowane do Twojej branży

SPRINTER IT Sp. z o.o. jest firmą działającą w branży informatycznej od 1994 roku. Jesteśmy dostawcami oraz integratorem dedykowanych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań komputerowych, a w szczególności zaawansowanych systemów dla przedsiębiorstw klasy ERP, B2B oraz B2C.

W dobie ekspansji urządzeń mobilnych, coraz bardziej wymagających użytkowników oraz technologii informatycznych, a także zwiększonej konkurencyjności na rynku konieczne staje się sięganie po nowoczesne i bardziej wyrafinowane metody, aby uzyskać przewagę i osiągnąć sukces w biznesie. Bez wątpienia odpowiednio zaprojektowany system informatyczny w dzisiejszych realiach jest jednym czynników decydujących o sukcesie. Dlatego, firma SPRINTER IT wychodzi naprzeciw potrzebom nowoczesnego biznesu i dostarcza rozwiązania informatyczne dedykowane dla potrzeb i charakteru prowadzonej działalności. Zastosowanie takich rozwiązań pozwala na obniżanie kosztów, usprawnienie zarządzania przedsiębiorstwem oraz poprawienie komunikacji z klientem.

Realizujemy kompleksową obsługę firm poprzez wdrożenia systemów do zarządzania przedsiębiorstwem (zakupy i sprzedaż, księgowość, kadry i płace, serwis, produkcja, systemy B2B, sklepy internetowe i wszelkie rozwiązania dedykowane wraz z aplikacjami mobilnymi), a także projektujemy i wykonujemy całą infrastrukturę sprzętowo–sieciową. Zatrudniamy zespół specjalistów składający się z: analityków, projektantów, programistów, wdrożeniowców oraz serwisantów systemów informatycznych, który jest w stanie dostosować system do specyfiki konkretnego problemu oraz wymagań klienta. Nasze działania charakteryzuje indywidualne i profesjonalne podejście do problemów Klienta. Chętnie podejmujemy się złożonych wyzwań i realizujemy je z dużą skutecznością.

Pomagamy naszym klientom odnieść sukces, tworząc tożsamości marek, doświadczenia cyfrowe i materiały drukowane, które jasno się komunikują, osiągają cele marketingowe i fantastycznie wyglądają. Świadczymy usługi wysokiej jakości i rozwoju oprogramowania.

Kompleksowa obsługa firm

Realizujemy kompleksową obsługę firm, co oznacza, że zapewniamy Ci wsparcie w zakresie projektowania i technologii cyfrowej.

Czytaj więcej
System zarządzania
Czytaj więcej
Rozwiązania własne InsERT

Oferujemy nowoczesne i dedykowane oprogramowanie do obsługi sprzedaży InsERT GT i Nexo dla małych i średnich firm.

Czytaj więcej
30 LAT DOŚWIADCZENIA

Oferujemy naszym klientom najnowsze rozwiązania!

Kochamy to, co robimy i robimy to z pasją. Stwórz z nami stabilne, nowoczesne oprogramowanie i pozwól swojej firmie rosnąć. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania IT najwyższej jakości!
Systemy B2B

System B2B jest platformą ułatwiającą współpracę pomiędzy partnerami handlowymi.

Czytaj więcej
Sklepy internetowe

Atrakcyjny, responsywny sklep internetowy wykorzystujący nowoczesne metody sprzedaży i prezentowania.

Czytaj więcej
Strony WWW

Strony internetowe w oparciu o najnowsze standardy wizualne i funkcjonalne.

Czytaj więcej
Aplikacje mobilne

Nowoczesne aplikacje mobilne zgodne z najwyższymi standardami wizualnymi i funkcjonalnymi.

Czytaj więcej