30 Lat Doświadczenia w branży IT

Oprogramowanie ERP dla przedsiębiorstw

Dostarczamy przedsiębiorstwom oprogramowanie klasy ERP umożliwiające sprawne zarzadzanie firmą. Oprogramowanie takie obejmuje systemy: handlowe, księgowe, kadrowo-płacowe, produkcyjne, CRM, WMS oraz rozwiązania dedykowane.

Oprogramowanie dla firm

InsERT

InsERT to jeden z największych dostawców oprogramowania dla przedsiębiorstw w Polsce, który od ponad 30 lat tworzy programy dla małych i średnich firm – systemy do obsługi sprzedaży, księgowości, finansów, kadr i płac, zarządzania relacjami z klientami, aplikacje do prowadzenia e-sklepu czy fakturowania online, a także kompleksowy system ERP.

InsERT GT
Programy dla firm
Zobacz więcej

InsERT GT to najpopularniejsza w Polsce linia programów do obsługi małych i średnich firm. Przyjazny interfejs oraz bogata funkcjonalność gwarantują sprawne zarządzanie przedsiębiorstwem.

InsERT Nexo
Programy dla firm
Zobacz więcej

InsERT Nexo to innowacyjna linia programów, ułatwiających zarządzanie małą i średnią firmą. Nowoczesne rozwiązania interfejsowe oraz bogata funkcjonalność sprawiają, że prowadzenie biznesu staje się prostsze i bardziej efektywne.

InsERT Navireo
Programy dla firm
Zobacz więcej

Navireo ERP jest sprawdzonym systemem, który wspomaga zarządzanie firmą, m.in. w obszarze sprzedaży, optymalizacji zapasów i kontroli kosztów. Jego ogromną zaletą jest elastyczność i możliwość dostosowania do potrzeb danej branży i konkretnego przedsiębiorstwa.

Modyfikuj programy ERP na potrzeby własne.

30 Lat Doświadczenia w branży IT

Profesjonalne usługi IT dostosowane do Twojej branży

Rozumiemy i wspieramy wszystkie obszary Twoich systemów IT, od infrastruktury zaplecza po osobistą produktywność front-endu. Naszym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań IT, dzięki którym Twoja firma będzie bardziej elastyczna i konkurencyjna.

Jesteśmy przedsiębiorstwem informatycznym świadczącym usługi w zakresie pełnej i kompleksowej obsługi firm. Zajmujemy się serwisem sprzętu i oprogramowania zainstalowanego w siedzibie klienta. Nasze usługi świadczymy stacjonarnie (przyjazd do klienta) oraz zdalnie.

Optymalne funkcjonowanie infrastruktury komputerowej wymaga stałego nadzoru nad nią. Opieka serwisowa i nadzór zapewnia niezawodność systemu informatycznego i zwiększa bezpieczeństwo sprzętu oraz danych. Posiadamy szeroką wiedzę i środki techniczne niezbędne do zapewnienia właściwej opieki serwisowej swoim klientom.

Skontaktuj się

Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nami.

Tworzymy piękne i niepowtarzalne cyfrowe doświadczenia. Dzięki ponad 30-letniej wiedzy i doświadczeniu projektujemy i kodujemy nowoczesne strony internetowe i aplikacje!
Mail

biuro@sprinter.com.pl
www.sprinter.com.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
8:00 – 16:00

Telefon

Tel./fax. 77 441 94 44
Tel.kom. +48 602 32 57 77

Adres

SPRINTER IT Sp. z o.o.
ul. Budowlanych 64,
45-123 OPOLE