30 Lat Doświadczenia w branży IT

Profesjonalne usługi IT dostosowane do Twojej branży

Rozumiemy i wspieramy wszystkie obszary Twoich systemów IT, od infrastruktury zaplecza po osobistą produktywność front-endu. Naszym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań IT, dzięki którym Twoja firma będzie bardziej elastyczna i konkurencyjna.

Oprogramowanie dla firm

Enova365 – jeden system, wiele rozwiązań

Enova365 jest nowoczesnym, rozbudowanym oprogramowaniem do zarządzania, automatyzacji oraz cyfryzacji procesów firmy. Zapoznaj się z systemem ERP, który łączy całą firmę, analizuje dane i usprawnia pracę kadrową, księgową, sprzedaży czy produkcji.

Oprogramowanie dla firm

Enova365 - Indywidualne rozwiązania dla Twojej firmy!

Enova365 znacząco utrudnia pracownikom popełnianie błędów. Program jest udostępniany w różnych formach: w chmurze, lokalnie, w komputerze (okienkowa wersja), przez przeglądarkę; w telefonie czy tablecie.

Funkcje kompletacji modułów Enova365 oraz szerokie możliwości konfiguracji czy integracji pozwalają na indywidualne rozwiązanie odzwierciedla procesy w Twojej firmie. Moduły Enova365 to elementy, które usprawniają działanie firmy w różnych obszarach i współpracują ze sobą.

Kompleksowa obsługa firm już od 200zł miesięcznie!

Skontaktuj się

Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nami.

Tworzymy piękne i niepowtarzalne cyfrowe doświadczenia. Dzięki ponad 30-letniej wiedzy i doświadczeniu projektujemy i kodujemy nowoczesne strony internetowe i aplikacje!
Mail

biuro@sprinter.com.pl
www.sprinter.com.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
8:00 – 16:00

Telefon

Tel./fax. 77 441 94 44
Tel.kom. +48 602 32 57 77

Adres

SPRINTER IT Sp. z o.o.
ul. Budowlanych 64,
45-123 OPOLE