Software development

Dedykowane aplikacje web i desktop

Zajmujemy się realizacją i aktywnym rozwojem autorskich systemów informatycznych dostosowanych do potrzeb naszych klientów, jak i modernizacją oraz utrzymywaniem wykorzystywanych przez nich, istniejących systemów.

Prowadząc własny biznes masz dość obowiązków.

W oparciu o rozplanowaną architekturę systemu, dobór nowoczesnych technologii, jak i stały kontakt z klientem, dokładamy wszelkich starań, aby nasze aplikacje nie tylko spełniały wymogi naszego klienta, ale i posiadały nowoczesny interfejs, zapewniały wygodę obsługi oraz spełniały współczesne standardy deweloperskie.

Tworzymy oprogramowanie przeznaczone do komunikacji stacjonarnej oraz zdalnej, zarówno dla użytkownika z dedykowanym systemem, komunikacji bezpośredniej pomiędzy wieloma użytkownikami, jak i zautomatyzowanej komunikacji przeprowadzanej między różnymi systemami.

Powierz nam część zadań, inwestując w nowoczesne systemy informatyczne!

Aplikacje mobilne Android

Oferujemy mobilne oprogramowanie obsługujące najnowsze i najpopularniejsze wersje systemu Android, dostosowane do urządzeń o różnorodnej rozdzielczości.

Twój biznes zawsze w zasięgu ręki.

Tworzymy aplikacje mobilne przeznaczone zarówno do użytku wewnętrznego w obrębie firmy klienta, jak i służące do dalszej ich dystrybucji klientom zewnętrznym. Do aplikacji takich zaliczane jest oprogramowanie stacjonarne - nie wymagające połączenia internetowego, zdalne - komunikujące się z systemami zewnętrznymi oraz zaprojektowane responsywnie oprogramowanie uniwersalne.

Przeprowadzamy także publikacje aplikacji w dedykowanym sklepie Google Play, wraz z testami, dostosowaniem aplikacji pod wymogi sklepu oraz uzyskaniem wymaganych certyfikatów.

Witryny internetowe

Projektujemy wszelkiego rodzaju strony internetowe na zamówienie. Począwszy od prostych stron wizytówkowych, poprzez rozbudowane witryny internetowe, kończąc na złożonych serwisach internetowych z systemami rezerwacji, terminarzami itp.

Funkcjonalność

Estetyka

Responsywność

Zaprezentuj swoją działalność w sieci!

Projektując strony internetowe dla naszych klientów, dbamy, aby były one zoptymalizowane pod względem funkcjonalności, a jednocześnie czytelne, responsywne (obsługujące popularne rozdzielczości urządzeń mobilnych) oraz nowoczesne wizualnie.

Nasza oferta obejmuje witryny autorskie - pisane ręcznie, jak i oparte o popularne systemy zarządzania treścią, jak np. WordPress, czy Joomla. Sprawujemy również opiekę nad witrynami w postaci modyfikacji, prac konserwacyjnych (aktualizacje oprogramowania) oraz zarządzania treścią.

Rozwiązania specjalistyczne

Poza aplikacjami desktopowymi, piszemy również dedykowane aplikacje współpracujące z zewnętrznymi systemami wbudowanymi i specjalistycznymi urządzeniami.

Mamy doświadczenie w takich projektach, jak oprogramowanie urządzeń pomiarowych, skanery matrycowych kodów kreskowych, synchronizatory różnorodnych danych, czy też monitoringu, m.in. do kamer inspekcyjnych RICO pracujących na protokole VTG2G PS-Hard.

Ważna jest dla nas ścisła współpraca z klientem. W związku z tym, uwzględniając specyfikacje i wymogi postawione przez naszych klientów, sugerujemy również możliwe metody optymalizacji proponowanych rozwiązań.

Nasze wykonanie na Twoich zasadach.

Stosowane Technologie

.NET

C#

Java

Android

JavaScript

HTML 5

CSS 3

WordPress

Joomla

Umbraco