Rozwiązania biznesowe

B2B

W ramach rozwiązań biznesowych oferujemy Państwu wykonawstwo oprogramowania typu Business to Business (B2B). Oprogramowanie tego typu umożliwia znaczną automatyzację przepływu istotnych danych oraz ich czynny podgląd podczas transakcji między wieloma podmiotami biznesowymi.

Zdalna komunikacja

Liczne możliwości

Wygodny interfejs

Platforma biznesowa B2B umożliwia nie tylko śledzenie na bieżąco zamówień, czy dostaw w danej firmie, ale może uwzględniać takie informacje, jak stany magazynowe, depozyty, dane użytkowników oraz komunikacje między nimi, marketing, wystawianie faktur itp.
W zależności od potrzeb klienta, proponujemy nowe platformy B2B pisane od podstaw, bądź wdrożenie naszego autorskiego oprogramowania - Sfera B2B, wraz z jego rozbudową i odpowiednim dostosowaniem do wymogów biznesu klienta.

B2C

Dla biznesów celujących w bezpośredni kontakt z ich klientami, oferujemy wykonawstwo oprogramowania typu Business to Consumer (B2C). Oprogramowanie tego typu stanowi wygodne i zautomatyzowane medium do przeprowadzania transakcji między biznesem, a jego klientami, jednocześnie pomagając w zdobyciu nowych, potencjalnych klientów.
Prowadź sprzedaż
Buduj kontakty satysfakcją klienta.
Śledź swój biznes i podziwiaj jego rozwój.

Platforma biznesowa B2C zapewnia nie tylko atrakcyjny i wygodny w użytkowaniu interfejs transakcyjny, ale także umożliwia śledzenie przepływu różnorodnych danych transakcyjnych, np. stanów zamówień, zgłoszeń reklamacyjnych, akcji promocyjnych, zarejestrowanych klientów itp.
Proponujemy zarówno nowe platformy B2C pisane od podstaw, jak i platformy oparte o współczesne, istniejące systemy typu NopCommerce, Prestashop itp.

Synchronizacja z systemami ERP

Oferowane przez nas oprogramowanie umożliwia automatyczną synchronizację danych między różnymi systemami Planowania Zasobów Przedsiębiorstwa (Enterprise Resource Planning).

W naszym portfolio znajduje się synchronizator Elektronicznej Wymiany Danych (Electronic Data Interchange), stanowiący główne medium zdalnej, zautomatyzowanej komunikacji między podmiotami biznesowymi, a ich repozytoriami informacji. Staramy się aktywnie rozwijać nasze oprogramowanie, dostosowując je do obsługi kolejnych systemów ERP, jak i innych podmiotów używanych przez naszych klientów.

Dane przesyłane za pośrednictwem naszego synchronizatora to m.in.: produkty, zamówienia, promocje, klienci, terminarze, wiadomości email, różnego rodzaju media itp.

Wiele podmiotów, jedno źródło informacji.

Hosting w chmurze Microsoft Azure

Nasze rozwiązania hostowane są na platformie Microsoft Azure. Na życzenie klienta zarządzamy także jego istniejącymi kontami Microsoft Azure oraz oferujemy pomoc w konfiguracji takowych.
Konfigurujemy konta Azure pod wszelakiego rodzaju usługi, w tym hosting, kopie zapasowe, aplikacje mobilne, kampanie marketingowe itp. Prócz zaawansowanych narzędzi deweloperskich, platforma firmy Microsoft dostarcza również szeroki zakres danych analitycznych dotyczących danego konta oraz powiązanego z nim biznesu, umożliwiając aktywne śledzenie biznesu oraz potencjalne metody jego usprawnienia.

Deszcz usług
Wzrost biznesu

Niezależnie od potrzeb i lokalizacji danego biznesu, usługi Microsoft Azure działają na skalę globalną, z niemal każdego miejsca na Ziemi. W ramach usług Azure, klienci otrzymują umowę z gwarantowanym poziomem świadczenia usług dla aplikacji (SLA) o współczynniku dostępności wynoszącym 99.95%. Oznacza to trwały dostęp do świadczonych usług o możliwie najniższym prawdopodobieństwie awarii.